archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Máte rádi příběhy a chcete poznat nové kamarády z okolí? Zavítejte o sobotách 3. a 17. prosince 2022 do Městské knihovny – Sedmička (Tusarova 35) a zaposlouchejte se do dobrodružných vyprávění a pohádek. Na základě čteného textu se bude společně tvořit, malovat, vyrábět. Dílny jsou vhodné pro děti od 7 do 11 let, jak pro české děti, tak i pro děti s odlišným mateřským jazykem, nutná je základní znalost češtiny. Přihlášení probíhá přes registrační formulář: bit.ly/tvorivedilny. Vstup volný.


Tvořivé dílny pod vedením Anastasie Avdějevy

3. 12. Na cestě
Povídejme si o putování, hledání a o kamarádství. Co všechno lze potkat na dlouhé cestě? Už jste zažili nějaké dobrodružství? Stojí za to, překonat velké překážky, když na nás na konci cesty čeká dobrý konec? Co všechno potká papuchalka Pavla na cestě za svým kamarádem Petrem? Co se skrývá pod hladinou oceánu? A myslíte, že je dobré mít Ptačí sněm? V ilustracích Petra Síse se inspirujeme pro vlastní výtvarnou tvorbu.


17. 12. Vánoce
Povídejme si o Vánocích. Který vánoční příběh máte nejradši? Jaké vánoční kouzlo jste už zažili? Proč se na tento svátek všichni těšíme, někdy i celý rok? Přečteme si i nějaké literární vánoční příběhy a samozřejmě budeme tvořit. Třeba si domů odnesete i malý vánoční dárek.


Jak se přihlásit?
přes registrační formulář: bit.ly/tvorivedilny

Kontakt
Anastasia Avdějeva, avdejeva@meta-ops.czwww.meta-ops.cz