Na konci září 2022 přivítal starosta Jan Čižinský sedm nováčků v řadách Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy. Na stanici v ulici Argentinská slouží od 1. září 2022 také Michaela Žďárská, vůbec první žena ve výjezdové jednotce profesionálních hasičů v České republice.

„Taková setkání mám na starostování moc rád – potkávat se s lidmi, kteří slouží v terénu. Přeji jim hodně sil v jejich náročné a zodpovědné službě,“ uvedl Jan Čižinský, starosta MČ Praha 7.

Ředitel HZS hl. m. Prahy Luděk Prudil, hasička Michaela Žďárská a starosta Jan Čižinský

Hasební obvod holešovické stanice zahrnuje zejména oblast Prahy 6, 7 a 8, kde žije celkem 220 tisíc lidí, ročně obhospodařuje asi 1 600 mimořádných událostí a vedle standardní zásahové činnosti se zde formují odřady pro mezinárodní záchranné operace.