archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Sousedský festival Letenská místa je zpátky! Přijďte od pátku 8. do neděle 10. září 2023 prozkoumat tradiční i ty úplně nejnovější podniky na Letné. Ta je totiž domovem mnoha originálních značek, českých tvůrců a designérů, krámků, showroomů i skvělých bister a kaváren. A zajímavé obchody tu přibývají jako houby po dešti. Těšit se můžete na 60 zapojených míst, kde si na své přijde opravdu každý. Všechna si pro vás připravila něco speciálního, co v nich běžně nenajdete – ať už akce, slevy nebo dárek k nákupu. Během festivalu bude všude otevřeno vždy od 10 do 18 hodin.

Mapy se slevovými kupony dostanete během trvání akce ve všech zapojených podnicích, kdybyste se ale nemohli dočkat, už od 4. září budou k mání v Ababu.

Festival vznikl jako reakce na lockdown během covidu, kdy měl za cíl podpořit podniky na Letné – a v tom odhodlaně pokračuje i po pandemii. Klade si za cíl nejen „nakopnout“ místní obchůdky a kavárny, ale také nabídnout lidem zábavu a ukázat i ty podniky, které jsou na Letné nováčky.

Veškeré informace najdete na letenskamista.cz nebo na instagramu, kde navíc probíhá řada soutěží o ceny.