Návrh Metropolitního plánu bude představen v rámci výstavy Nový územní plán Prahy: To je Plán! Návštěvníci se na ní seznámí s dokumentem, který na další dekády ovlivní, jak se bude rozvíjet největší české město. Výstava bude slavnostně zahájena 26. 4. 2022 v 19.00 v CAMPu za přítomnosti zástupců města i autorů a potrvá do 30. 6. 2022. Plán bude vystaven po zapracovaných připomínkách od veřejnosti, které se sbíraly v rámci společného jednání v roce 2018. Výstava bude mít dvě části – vysvětlení pěti základních principů plánu a samotné vystavení výkresů. Na místě bude možné doptat se na konkrétní otázky přímo zpracovatelů plánu i podat připomínku. Od 9. 5. do 28. 6.  proběhne informační tour po městských částech, podrobnosti k umístění informačního kontejneru v Praze 7 budou zveřejněny v blízké době.