Z důvodu pandemie se stále nemůžeme vrátit k oblíbenému formátu posezení s občany Se starostou u stolu, který tradičně probíhá v sedmičkových hospůdkách a restauracích. Rádi bychom vám proto rozšířili možnosti, jak se radních zeptat na vše, co vás zajímá nebo co právě řešíte. Přijměte naše pozvání ve středu 13. května od 17:30 hod. na „posezení“ online, vaše otázky můžete posílat již nyní.

Záznam z online přenosu najdete ZDE

Společně s Janem Čižinským bude na dotazy občanů reagovat Kamil Vavřinec Mareš, místostarosta MČ Praha 7, který má ve své kompetenci majetek městské části. Můžete se na něj obracet např. s otázkami ohledně podpory nájemníků či odkladu a odpuštění nájemného pro podnikatele v městských prostorách.

Online s odpověďmi na vaše dotazy proběhne ve středu 13. 5. 2020 v 17:30 na Youtube kanálu Prahy 7.

Své otázky, připomínky a postřehy můžete zaslat pomocí formuláře – praha7.cz/SSuS-online.

Těšíme se vás nyní alespoň na dálku a snad již brzy naživo!