Není vám lhostejné, co se ve vašem okolí děje? Chtěli byste poznat aktivní sousedy, vzájemně se podporovat, zlepšovat prostředí okolo sebe, pořádat akce nejen pro děti nebo pomáhat sousedům v nouzi? Nadační fond Agora 7 zve na další Dobro-večer, který se koná ve čtvrtek 25. ledna 2024. Agora 7 rovněž vydala sousedského průvodce Prahou 7, praktickou brožuru, která vám může naznačit, jak se zapojit do již existujících komunit nebo jak rozběhnout vlastní aktivitu.

Je vám blízká myšlenka sousedských spolků? Poznejte další místní lidi s chutí tvořit tuto solidární síť a přijďte ve čtvrtek 25. ledna 2024 od 18.00 do Dobrovolnického centra Agora 7, Jankovcova 8b (vchod je ze strany od řeky, naproti Pivovaru Marina). Vstup je zdarma, své místo si prosím rezervujte zde nebo přes e-mail vojta.rybar@agora7.cz.

Vaším užitečným průvodcem se může stát brožura Nejen bydlet, ale i žít, kterou Agora 7 vydala. Dočtete se v ní, kde to na Sedmičce komunitně a dobrovolnicky žije, kde se můžete zapojit a kdo podpoří vaše vlastní nápady a projekty. Brožuru si po registraci můžete prohlédnout nebo stáhnout zde