archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Třetí ročník podnikatelského inkubátoru Podnikavá 7 jde do finiše a bude zakončený soutěží o nejlepší podnikatelský záměr. Letos se do soutěže mohou přihlásit i začínající podnikatelé, kteří neabsolvovali náš kurz. 

  • Do soutěže se mohou přihlásit začínající podnikatelé/podnikatelky nebo firmy (rok založení nesmí být starší než 2018) se zajímavým podnikatelským nápadem.
  • V přihlášce musí být uvedeno bydliště nebo adresa budoucího sídla firmy v Praze 7. 
  • Zájemce musí zaslat prezentaci svého záměru nejpozději do 16. září. Formát prezentace si můžete vyžádat u radního Františka Voseckého na emailové adrese: voseckyf@praha7.cz.
  • Prezentace vyhodnotí organizační tým Podnikavé 7 do 17. září  a informuje uchazeče, zda byli nominováni do semifinále. Hlavními kritérii je realizovatelnost, udržitelnost a inovativnost.

Semifinále soutěže se bude konat 19. září.  Finálový podvečer pak proběhne ve Vodárenské věži na Letné 26. září od 18 hodin. Vítěz získá kompletní poradenství při založení firmy, nárok na několik hodin právního a daňového poradenství, několik hodin mentoringu od zkušených podnikatelů a profilový rozhovor v časopise Hobulet.

Podnikatelé, kteří se umístí na  2 a 3 místě,  získají hodinu právního a daňového poradenství, mentoring a voucher na inzerci v časopise Hobulet.