EDIT: Kapacita náhradníků na tuto očkovací akci je již zcela vyčerpána. Děkujeme za váš velký zájem. Organizační informace pro náhradníky ZDE.

MČ Praha 7 zajistila pro občany 16+ dva pevné termíny očkování vakcínou od společnosti Pfizer/BioNTech v ZŠ Strossmayerovo náměstí 4. První vakcínu zájemci obdrželi v pátek 18. 6., přeočkování druhou dávkou se koná v pátek 16. 7. od 15 do 22 hodin. Sedmá městská část nyní shání náhradníky, kteří by měli zájem se v pátek 16. 7. naočkovat 2. dávkou Pfizeru, i když první očkování absolvovali jinde.

Přihlášení náhradníků: WWW.PRAHA7.CZ/NAHRADNICI

Očkování v ZŠ Strossmayerovo náměstí je primárně určeno pro ty, kteří zde absolvovali již první vakcinaci. Může se však stát, že někteří registrovaní občané na přeočkování nedorazí a zbydou vakcíny. Pokud je vám více než 16 let a jste přihlášeni k veřejnému zdravotnímu pojištění v České republice, můžete se u nás registrovat jako náhradník. V případě, že budou k dispozici vakcíny, budeme vás v průběhu pátečního dne či večera kontaktovat.

Mezi náhradníky se můžete registrovat pokud:

·         jste obdrželi první dávku vakcíny od společnosti Pfizer/BioNTech

·         je vám 16 a více let (v rámci této akce není možné očkovat děti 12 – 15 let)

·         jste přihlášeni k veřejnému zdravotnímu pojištění v České republice (v rámci této akce není možné očkovat samoplátce)

·         uplynula požadovaná lhůta (21 dní) od podání první dávky

V případě, že se nahlásíte mezi náhradníky, buďte prosím v pátek 16. 7. od 15 do 22 hodin na příjmu na telefonním čísle, které při registraci uvedete.

Pokud u nás obdržíte druhou dávku vakcíny, zrušte si po očkování v Centrálním rezervačním systému svou původní rezervaci. Rezervaci si rozhodně nerušte předem. Přihlášení mezi náhradníky vám negarantuje, že budete v pátek 16. 7. s jistotou naočkováni.