Z důvodu demontáže ochranného rámu v souvislosti s budováním nového železničního mostu dochází od středy 10. ledna (přibližně od 4.30) do soboty 27. ledna 2024 (přibližně do 24.00) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Strossmayerovo náměstí – Výstaviště.

Změny tras tramvajových linek

• Linky číslo 6 a 94 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Maniny odkloněny přes zastávky Vltavská a Holešovická tržnice.
  • Linky 17 a 93 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Nádraží Holešovice odkloněny přes zastávky Vltavská, Holešovická tržnice, Dělnická a Ortenovo náměstí.
  • V denním provozu je zavedena linka číslo 27 v trase Libuš – Sídliště Modřany – Poliklinika Modřany – Nádraží Braník – Dvorce – Jiráskovo náměstí – Národní divadlo – Staroměstská – Právnická fakulta – Čechův most – Strossmayerovo náměstí – Letenské náměstí – Špejchar.
  • Náhradní autobusová doprava není zavedena.

Změny v provozu autobusů

• V době výluky jsou o víkendech (přibližně 8.00–19.00) zavedeny (v uvedeném směru) spoje linky číslo 156 v trase Vltavská – Strossmayerovo náměstí – Veletržní palác – OC Stromovka – Veletržní palác – Řezáčovo náměstí – Bubenská – Vltavská.

Detaily najdete na webu DPP.