V pondělí 29. ledna 2024 se Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy ohlédl za uplynulým rokem, slavnostně ukončil 170. výročí založení sboru, představil novou techniku, ocenil kolegy a pověsil pamětní stuhy na prapory kolegů z IZS a dalších složek.

Na stanici v Holešovicích zavítali a slavnostního aktu se účastnili zástupci HZS, pracovníci krizového řízení záchranných a bezpečnostních složek hlavního města Prahy, zástupci jednotek SDH, starostové včetně starosty naší městské části Jana Čižinského a také pracovníci krizového řízení městských částí hl. m. Prahy.

Představena byla nová technika, která nyní bude jasně rozpoznatelná díky zářivě červené barvě. Celkem bylo loni pořízeno 43 vozidel za 267 milionů korun. Soupis techniky i řadu fotografií naleznete na webu Hasičovo.