V sobotu 22. června 2019 se koná největší motocyklová charitativní akce v České republice – MDA Ride. Přehlídka motocyklů spojená se sbírkou, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem se svalovou dystrofií, se opět uskuteční na Václavském náměstí.

Od 9:00 do 22:00 hodin je připraven v místě konání doprovodný program a ve 14:00 bude zahájena spanilá jízda motocyklů Prahou. Na trase jízdy, která se dotkne také Prahy 7, je třeba počítat s krátkodobým dopravním omezením.

Spanilá jízda pojede po trase: Mezibranská, Sokolská, Nuselský most, 5. května, náměstí Hrdinů, Lomnického, Na Dolinách, Podolské nábřeží, Rašínovo nábřeží, Masarykovo nábřeží, most Legií, Vítězná, Újezd, Karmelitská, Malostranské náměstí, Letenská, Klárov, nábřeží Edvarda Beneše, nábřeží Kpt. Jaroše, Hlávkův most a Wilsonova, odkud se bikeři vrátí na Václavské náměstí.