20. jubilejní Avon pochod za zdravá prsa se uskuteční v sobotu 17. 9. 2022. Pochod začíná v 10:00 na Hradčanském náměstí a jeho trasa vede přes Prahu 7 na ostrov Štvanice, kde bude navazovat doprovodný program.

10:00 Zahájení programu na Hradčanském náměstí
Účinkují: TamTam Batucada, Nina Schwarz, MikAel
12:00 Slavnostní přestřižení pásky a start Avon pochodu 2022
13:30 Zahájení programu v cíli
14:05 Ivan Mládek & Banjo Band
15:25 Akt sounáležitosti, David Deyl s Dětským pěveckým sborem Českého rozhlasu a ambasadory
16:20 Mig21
17:40 O5 a Radeček
18:40 Ukončení programu na pódiu

TRASA

Start na Hradčanském náměstí – Kanovnická – U Brusnice – Jelení – Mariánské hradby – Chotkovy sady – Letenské sady – Skalecká – Dukelských hrdinů – nábř. kpt. Jaroše – Hlávkův most – cíl: ostrov Štvanice. Celá trasa je dlouhá přibližně 5 km a je bezbariérová.

VSTUPENKY

Vstupenkou na Avon pochod je Tričko Avon za zdravá prsa, které koupíte na avon.cz nebo u vaší Avon Lady či Gentlemana. Můžete vybírat ze tří oversize velikostí S/M, L a XL.

Výtěžek z prodeje pomůže zlepšit prevenci rakoviny prsu – financovat bezplatnou Avon linku za zdravá prsa a projekty Ženy ženám, Bellisky – mladé ženy s rakovinou prsu, Avon za zdravá prsa pro neslyšící a platformu www.avon.cz.

www.zdravaprsa.cz