Sedmá městská část dokončuje úpravy tří nebytových prostor, kde se v průběhu září otevřou nová zařízení pro předškolní děti. Sedmička chystá novou třídu mateřské školy při MŠ Tusarova a dvě dětské skupiny v ul. Veletržní a v drážním domku ve Stromovce. Ve druhé polovině srpna či na jeho konci budou vyhlášeny mimořádné zápisy. Jakmile se tak stane, budeme o tom informovat na stránkách www.praha7.cz a na facebooku městské části.

Prosíme zájemce, aby sledovali zveřejňované informace a v případě dotazů se obraceli na oddělení vzdělávání.

Aktualizace 6. září 2023: Termín zápisu do dětské skupiny Veletržní zveřejníme v nejbližších dnech, plánované otevření skupiny je předběžně stanoveno na začátek října. Vzhledem k nově přijaté legislativě upozorňujeme, že nebude možné přijmout děti výrazně mladší tří let.

dětská skupina Veletržní