archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Sedmá městská část nabízí všem firmám, podnikatelům, živnostníkům, kulturním a sportovním institucím a dalším organizacím z Prahy 7 možnost inzerovat v časopise Hobulet zdarma. Bezplatnou inzerci ve formátu 1/8 strany mohou využít místní podnikatelé a organizace opakovaně až do konce tohoto roku.

Tato nabídka již byla ukončena. 

„Obchody a další provozovny musely zde dne na den zavřít. Teď nastává doba, kdy budou postupně otevírat, a je pro ně důležité, aby se k nim rychle vrátili jejich zákazníci
a aby získaly i zákazníky nové. Jedině poptávka veřejnosti zajistí, že podniky na Sedmičce nebudou krachovat. Bezplatná inzerce v našem časopise, který chodí do všech schránek v Praze 7, je dobrý způsob, jak podnikatelům a jejich zaměstnancům pomoci,“ uvedl starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Program pro inzerenty „Osminka zdarma“ je určen všem firmám, podnikatelům, živnostníkům a dalším organizacím, které mají sídlo či provozovnu v Praze 7. K dispozici bude od červnového do prosincového vydání časopisu městské části Hobulet. Inzeráty budou na základě data objednání zařazovány do pořadníku a zveřejňovány podle kapacitních možností jednotlivých vydání časopisu. Praha 7 rozšíří prostor pro inzerci, aby se dostalo skutečně na všechny. Nabídky inzerátu zdarma bude v případě volného prostoru možné využít opakovaně.

Bližší informace o inzerci v Hobuletu zdarma naleznete zde.