Ve středu 13. listopadu se v Letenském zámečku v Praze 7 uskutečnilo slavnostní předání medailí a vyznamenání za zásluhy příslušníkům Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby a Městské policie hl. m. Prahy.

Medaile a vyznamenání za mimořádné zásluhy v oblasti bezpečnosti, veřejného pořádku, požární ochrany a zdravotní péče převzalo z rukou starosty MČ Praha 7 Jana Čižinského 20 příslušníků Policie ČR, 10 hasičů, 17 záchranářů a 16 příslušníků městské policie. Oceněny byly také kolektivy na úrovni obvodních ředitelství i místních služeben.

Mezi vyznamenanými byli krom jiných také náměstek ředitele Krajského ředitelství Policie ČR plk. Petr Matějček, velitel Hasičské stanice č. 3 Holešovice npor. Jiří Rýpar, náměstek ředitele Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy Zdeněk Křivánek, ředitel Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7 Petr Svatoň a mnozí další.