Praha 7 vyhlásila veřejnou soutěž na pronájem kavárny typu espresso bar v novém sídle Úřadu MČ Praha 7 na adrese U Průhonu 38/1338. Zájemci mohou podávat své nabídky do 25. září 2019, 9:00 hodin.

Ilustrační vizualizace přibližné podoby kavárny

Praha 7 plánuje v přízemí budovy radnice otevřít pro veřejnost espresso bar s teplými a studenými nápoji a občerstvením (studená kuchyně s možností podávání zapékaných sendvičů/koláčů apod.).

Provozovatel si od městské části pronajme prostory, které tvoří z části otevřený bar, samostatně uzamykatelná místnost přípravny, šatna a hygienického zázemí. Součástí nájmu bude také nábytek či gastronomické zařízení, vyjma koncových nevestavěných prvků, jako například kávovar, pokladna apod.

V kavárně bude zakázáno používat jednorázové plasty. Městská část bude také preferovat zájemce, který uplatňuje zásady udržitelného rozvoje.

Závazné nabídky do soutěže je třeba podávat na předepsaném formuláři včetně povinných příloh. Příjem nabídek končí dne 25. 9. 2019 v 9:00 hodin.

Veškeré potřebné podklady včetně přihlášky a podrobných pravidel soutěže naleznete zde.