Sedmá městská část pořádá cyklus seminářů pro společenství vlastníků jednotek a bytová družstva z Prahy 7. Po loňských přednáškách věnovaných právnímu poradenství je letošní program zaměřen na technickou správu domu.

Loňské semináře právního poradenství pro SVJ se setkaly s velkým ohlasem. Každé přednášky se zúčastnilo několik desítek zájemců, kteří si odnesli mnoho užitečných tipů a rad, jak na různá právní úskalí, efektivní hospodaření, účetnictví a podobně.

„Letošní přednášky budou zaměřeny na technickou stránku správy domu, jako je činnost správce, provozní záležitosti či postup při běžných opravách i velkých rekonstrukcích. Věřím, že se nám podaří navázat na loňská příjemná a inspirativní setkání. Celý projekt vnímáme také jako podporu lidem, kteří ve svém volném čase pomáhají svým sousedům a starají se o společný majetek,“ uvedl místostarosta Prahy 7 Kamil Vavřinec (PRAHA 7 SOBĚ).

Semináře se konají v budově Úřadu MČ Praha 7 (nábř. Kpt. Jaroše 1000, 2. patro, zasedací místnosti č. 225), vždy od 17.30 do 19.30 hodin v následujících termínech: 11. dubna, 16. května, 30. května a 27. června.

Přednášky jsou určeny především pro statutární zástupce SVJ a bytových družstev z Prahy 7.

Účast na seminářích je zdarma. Zúčastnit se mohou dvě osoby za SVJ nebo bytové družstvo. Z důvodu omezené kapacity je třeba předem zajistit rezervaci na e-mailu: GregorovaJ@praha7.cz