Práce na rekonstrukci plynovodu budou v rámci jednotlivých etap probíhat v celé ulici Kostelní od východu na západ a v závěru se přesunou do okolí muzeí.
Dopravní opatření
Od 30. června dojde k přehrazení ulice východně od křižovatky s ul. Kamenická. Východní část ulice tak bude v průběhu prázdnin pro automobilovou dopravu přístupná směrem od ul. Dukelských hrdinů, Veverkova a Františka Křížka. Do západní části ulice a dále do ul. Kamenická se řidiči dostanou přes ul. Muzejní a U Letenského sadu. Prosíme, sledujte dopravní značení v místě prací.

Důvodem plánovaných oprav je dlouhodobé zajištění bezpečnosti a plynulosti dodávek zemního plynu nejen v této oblasti. Uvědomujeme si, že rekonstrukce sítí s sebou přinášejí nepříjemná omezení, ale je třeba dožívající klíčovou infrastrukturu (jako jsou plynovody, vodovody, kanalizace apod.) včas opravit, aby se nemusely řešit časté nepředvídatelné poruchy a s nimi spojené neplánované přerušení dopravy či výpadky dodávek plynu a vody.
Pro případné dotazy či připomínky můžete využít kontaktní centrum Pražská plynárenská Distribuce.