Po loňském úspěšném “nultém” ročníku se na Štvanici vrátila veřejná plovárna Baden Baden se svou nezaměnitelnou atmosférou. Pro umístění organizátoři opět zvolili dnes málo navštěvovanou část ostrova Štvanice, kde stála plovárna v různých podobách téměř sto let až do povodní v roce 2002. Praha 7 aktuálně finančně podpořila pořízení tří paddleboardů, které si na plovárně již nyní mohou půjčit návštěvníci do 18 let zdarma!  

„Chceme dát možnost příjemného trávení horkých dní v Praze celým rodinám. S plovárnou Baden Baden jsme se dohodli, že finančně podpoříme pořízení tří paddleboardů, které budou půjčovat dětem a mládeži zdarma. Bleskově jsme v radě Prahy 7 schválili finance a tento týden půjčování paddleboardů odstartovalo. Doufáme, že půjdou z ruky do ruky a že všichni budeme opatrní a budeme myslet i na bezpečnost. Tak krásné léto nejen na Štvanici,“ říká starosta Prahy 7 Jan Čižinský.

Plovárna Baden Baden nabízí vše, co je pro příjemně strávené odpoledne u řeky potřeba. Lehátka, možnost vyhřívat se na trávníku, občerstvení, brouzdaliště pro děti, půjčovnu vybavení do vody – nyní již i s paddleboardy pro návštěvníky do 18 let zdarma.

 

Kudy na plovárnu 

Na plovárnu se dostanete ze zastávky Štvanice na Hlávkově mostě pěšky, když půjdete kolem tenisových kurtů a skateparku, nebo můžete využít romantickou cestu přívozem „HOLKA“ z Holešovic.

 

Otevírací doba

Přes všední dny 14:00 – 22:00, o víkendech 12:00 – 22:00