archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Pečovatelské centrum Praha 7 doplňuje tým terénních pečovatelů a pečovatelek do lokalit Holešovice a Letná na plný úvazek. 

Těší vás povídat si se staršími lidmi, naslouchat jim a společně se ponořit do jejich vzpomínek? Rádi jim pomůžete, s čím potřebují? Můžete se stát součástí týmu terénních pečovatelů na Praze 7, a pomoci tak seniorům zůstat v jejich domovech namísto dožití v pobytovém zařízení. Získáte práci, která je užitečná a smysluplná, navíc v pěkném prostředí čtvrtí Holešovice a Letná blízko Stromovky.

Budete docházet do domácností klientů, pomáhat s přípravou a podáváním jídla, oblékáním, hygienou, případně pomůžete s přesunem na vozík. Doprovodíte klienta k lékaři, na úřad, zajistíte drobný nákup. Součástí pečovatelské práce je také aktivizace klientů – procházky, procvičování paměti (společné luštění křížovek, slovní fotbal…), vzpomínkové rozhovory (témata z jejich profesní i osobní historie), předcházení izolaci, trávení času při společných činnostech.
Můžete se spolehnout na podporu profesionálního týmu, pečlivé zaškolení, příspěvek na dopravu, telefon, stravné a další.

Bližší informace najdete na stránkách Pečovatelského centra Praha 7 stejně jako nabídku dalších pracovních pozic.