Na jednání Zastupitelstva MČ Praha 7 v pondělí 17. 4. 2023 rezignoval na pozici místostarosty sedmé městské části Pavel Vyhnánek. V radě Prahy 7 jej nahradil zastupitel Martin Tománek (oba PRAHA 7 SOBĚ). Důvodem změny je pracovní nabídka, kterou Pavel Vyhnánek obdržel z Kanceláře prezidenta republiky.

Pavel Vyhnánek dosud působil jako místostarosta Prahy 7 a předseda Finančního výboru Zastupitelstva hl. m. Prahy. Minulé volební období byl náměstkem primátora hl. m. Prahy.

Pavel Vyhnánek měl v Praze 7 na starosti finance a rozpočet. Tyto kompetence po něm převezme nově zvolený radní sedmé městské části Martin Tománek. Do funkce místostarostky byla zastupitelstvem zvolena dosavadní radní pro oblast školství a vzdělávání Hana Šišková.

Pavel Vyhnánek se práci pro Prahu 7 bude nadále věnovat z pozice zastupitele městské části.