Oprava tramvajové trati v úseku Staroměstská – Právnická fakulta – Čechův most, která probíhá od 6. listopadu, bude ukončena v neděli 21. listopadu (do 24.00 hodin).

Změny tras tramvajových linek

Linky číslo 17 a 93 jsou v úseku Staroměstská – Čechův most odkloněny přes zastávku Malostranská.

Historická linka číslo 42 je v úseku Královský letohrádek – Čechův most odkloněna přes zastávku Malostranská (na nábřeží Edvarda Beneše), pouze v uvedeném směru.

Změny v zastávkách tramvají

Pro historickou linku 42 se zřizuje zastávka Malostranská na nábřeží Edvarda Beneše, směr Čechův most.

Náhradní doprava

Náhradní doprava není zavedena.

V denním provozu lze v úseku Staroměstská – Právnická fakulta využít pravidelnou autobusovou linku číslo 207.

Změny v zastávkách autobusů

V neděli 14. listopadu 2021 přibližně od 4.30 hodin do 20.00 hodin se pro linku číslo 207 přemísťuje zastávka Právnická fakulta, směr Staroměstská, na Dvořákovo nábřeží přibližně 60 metrů za křižovatku s Čechovým mostem.

Objízdné trasy pro automobilovou dopravu

směr Centrum: nábřeží Edvarda Beneše, Štefánikův most, Lannova, Nové Mlýny, Dvořákovo nábřeží
směr Holešovice: Dvořákovo nábřeží, Břehová, 17. listopadu, náměstí Curieových, Dvořákovo nábřeží, Nové Mlýny, Lannova, Štefánikův most
směr Klárov: Dvořákovo nábřeží, Na Rejdišti, 17. listopadu, náměstí Jana Palacha, Mánesův most