Odběrové místo GHC Genetics na Výstavišti Holešovice bude v rámci areálu výstaviště přesunuto na nové místo. Nově bude od 19. ledna situováno do prostoru parkoviště před Tipsport Arénou blízko ulice U Výstaviště.

Po dohodě s Výstavištěm Praha Holešovice a Magistrátem hl. m. Prahy bude odběrové místo GHC Genetics, fungující v režimu drive in, přesunuto v rámci areálu do prostoru parkoviště před Tipsport Arénou (viz mapka).

Přesun odběrového místa bude probíhat od 16. 1. do 18. 1. 2021 s tím, že sobota 16. 1. 2021 bude poslední den, kdy bude místo fungovat na stávajícím místě poblíž ulice Za Elektrárnou u plaveckého bazénu. V pondělí 18. 1. 2021 bude odběrové místo uzavřeno po celý den. Důvod přesunutí odběrového místa je lepší visibilita a přístupnost přímo z ulice U Výstaviště.

Otevírací doba odběrového místa zůstává stejná od pondělí do soboty, od 8:00 do 18:00 hodin. Odběrové místo v režimu DRIVE IN funguje výhradně na základě rezervačního systému.

Po rezervaci přes systém Reservio nebo Reservatic (výhradně pro rezervaci antigenních testů ZDARMA) se před odběrem doporučuje vyplnit elektronickou žádanku přes link: https://www.covid-ghc.com. Díky ní se výrazně zjednodušuje administrativní proces v rámci odběru jak pro testované osoby, tak pro pracovníky odběrového centra.

Pro jakékoliv dotazy k odběrovému místu mohou občané kontaktovat COVID linku GHC Genetics (+420) 739 500 500, která je v provozu od 6:00-24:00, nebo napsat na email covid@ghc.cz.

 

Odkaz na mapu najdete ZDE.