V Praze 7 vrcholí příprava letošního cyklu přednášek a workshopů pro začínající podnikatele. Třetí ročník projektu Podnikavá 7 opět nabídne recept, jak úspěšně nastartovat své podnikání. Zájemci o účast na bezplatných kurzech se mohou hlásit do 31. 3. 2018 na stránkách www.podnikava7.cz.

„O kurzy je dlouhodobě velký zájem, a to nejen ze strany zájemců o účast, ale hlásí se také dobrovolníci, kteří by měli chuť pomoci nám s jejich organizací. Propojení zavedených podnikatelů s těmi začínajícími je zásadní doménou tohoto projektu. Těšíme mě, že stále více lidem záleží na posilování zdravého podnikatelského prostředí v Praze 7,“ uvedl radní Prahy 7 František Vosecký (Strana zelených).

Cyklus volně navazujících přednášek a workshopů Podnikavá 7 bude zahájen 11. dubna
a poběží až do září tohoto roku. Tým zkušených expertů  pomocí skupinové práce i osobních konzultací pomůže účastníky připravit na nástrahy, kterým musí začínající podnikatelé čelit. Program je určen především občanům z Prahy 7, případně účastníkům, kteří chtějí umístit sídlo firmy na Sedmičku.

Přihlásit se lze s projektem v jakékoli fázi realizace. Účastníci zapojení do podnikatelského inkubátoru dostanou možnost zhodnotit svůj záměr s odstupem, získají zpětnou vazbu, nové kontakty, zjistí, co změnit či vylepšit a jak svůj nápad efektivně převést do praxe.

První setkání bude sloužit k představení projektu, vyjasnění vzájemných očekávání
a představení podnikatelských nápadů. Dále se program postupně zaměří na finance, personalistiku, daně, právo, plánování, marketing, management a osobní rozvoj. Semináře povedou inspirativní osobnosti a úspěšní podnikatelé. 

„V září pak uspořádáme návaznou soutěž o nejlepší letošní podnikatelský záměr Prahy 7. Účastníci se na ni budou připravovat v závěru programu Podnikavá 7, ale zapojit se budou moci i začínající podnikatelé, kteří se kurzů nezúčastnili. Vítěz získá hodnotné odměny,“ doplnil František Vosecký.  

Přihlásit se do programu Podnikavá 7 můžete do 31. 3. 2018 na stránkách www.podnikava7.cz.

Sledujte také facebookové stránky www.facebook.com/podnikava7/

Praha 7 v loňském roce získala za projekt Podnikavá 7 ocenění Dobrá praxe od Národní sítě zdravých měst.