Informujeme rodiče dětí z MŠ Letohradská, že byl u jednoho ze zaměstnanců školky bohužel potvrzen pozitivní test na COVID-19. Na základě rozhodnutí Hygienické stanice hl. m. Prahy musí většina zaměstnanců nastoupit povinnou preventivní karanténu na 14 dní a školka (včetně detašovaných pracovišť Školička a Letohrádek) tak bude do 11. 9. uzavřená. Rodiče, kteří budou po tuto dobu čerpat ošetřovné, se mohou u dětského lékaře prokázat Rozhodnutím o dočasném uzavřením MŠ.

V průběhu karantény proběhne testování všech zaměstnanců školky a veškeré prostory budou důkladně dezinfikovány.

Praha 7 pro samoživitele a další akutní případy, kdy uzavření školky rodičům přináší vážné problémy, zřizuje hlídací skupinu s kapacitou max. 10 dětí. V případě nouze se, prosím, obraťte na e-mail: SvobodovaS@praha7.cz, případně tel.: 608 584 482

Je nám velmi líto potíží, které tato situaci rodičům způsobí, a pevně věříme, že bez dalších průtahů a komplikací budeme moci děti brzy ve školce po prázdninách přivítat.

Děkujeme za pochopení a trpělivost během karanténních opatření.

Rozhodnutí o dočasném uzavření MŠ Letohradská