Největší romský festival na světě Khamoro slaví už 25 let! Letošní motto zní: Khamoro svítí pro každého a festival se koná pod záštitou prezidenta České republiky Petra Pavla. Od 28. května do 3. června 2023 vás čekají koncerty, výstavy, divadlo, defilé účinkujících v ulicích, dance battle a mnoho dalšího.

Velkou atrakcí je tradiční defilé účastníků, které proběhne v sobotu 3. června, začátek je ve 10.30 na Václavském náměstí. Průvod je vždy právem středem pozornosti médií, Pražanů i návštěvníků hlavního města. Umělci se doslova protančí a prozpívají historickým centrem Prahy. Na trase z Václavského na Staroměstské náměstí si mohou Pražané v jednu chvíli a na jednom místě vychutnat procítěnou hudbu Romů z různých koutů světa.

Koncerty tradiční romské hudby (1. a 2. června) můžete navštívit v La Fabrice, Khamoro party (28. 5.) v Gauči ve Stromovce.

Celý program najdete na www.khamoro.cz