archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Městská část Praha 7 plánuje na podzim 2024 revitalizaci části dětského hřiště Sedmikráska na nároží ulic Jateční a Komunardů. Cílem je obnova již dosluhujících herních prvků především v části určené nejmenším dětem, které se nedotkla rozsáhlá rekonstrukce v roce 2018. Participační setkání nad podobou projektového zadání se uskuteční na Sedmikrásce ve středu 17. května 2023 od 16 hodin a srdečně vás na něj zveme.  

Během srpna a září 2022 se na místě uskutečnila tři komentovaná participační setkání s uživateli hřiště a v termínu 16. srpna až 20. září měli respondenti možnost vyplnit anonymní anketu umístěnou na webu a facebooku Prahy 7. O ní se mohli dozvědět také z informačních cedulí umístěných na dětských hřištích v oblasti Holešovic a prostřednictvím služby Munipolis.

Výstupy z dotazníkového šetření, kterého se zúčastnilo celkem 309 respondentů, se staly podstatnou součástí projektového zadání. Nad jeho současnou podobou bude nyní možné diskutovat s autorkami projektu a zástupci radnice Prahy 7 na navazujícím participačním setkání, které se uskuteční na Sedmikrásce ve středu 17. května od 16 hodin.

Souhrnné informace o revitalizaci hřišti Sedmikráska včetně výsledků ankety najdete zde.