Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici referent/ka samosprávných agend Odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Chcete být součástí týmu, který pomáhá lidem v obtížných životních situacích? Jste pečliví a svědomití a rádi byste se uplatnili v práci, která má smysl? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Stanete se oporou týmu Odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Povedete dokumentaci odboru, budete zpracovávat materiály k projednání, budete organizovat různé aktivity a akce v sociální oblasti, budete zajišťovat pozici tajemníka výboru, organizovat nákupy a objednávky, evidovat poštu a vyřizovat ekonomickou agendu.

Co od vás očekáváme?

–       vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou

–       základní orientace v zák. č. 128/2000 Sb. o obcích a zák. č. 131/2000 Sb. o hlavním městě Praze

–       znalost MS Office (Word, Excel, Power Point, Internet)

–       znalost GINIS, AiP Safe , e-spis výhodou

–       praxe v samosprávě (veřejné správě) výhodou

–       organizační a komunikační schopnosti

–       příjemné vystupování

–       znalost světového jazyka výhodou

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou). Nástupní plat v 9. platové třídě až do výše 27 420,- Kč podle délky odborné praxe. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 50 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů (naleznete ve Formulářích Odboru personálních činností) včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu, případně zaslat i e-mailem na: pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 15. 12. 2019.

Vznik pracovního poměru dohodou.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

nábř. Kpt. Jaroše 1000

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do poptávkového řízení naleznete zde.