Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici poradce/poradkyně pro bydlení do projektu Garantovaného bydlení. Bavilo by vás komunikovat s majiteli či pronajímateli bytů a nájemníky a pomáhat propojovat tyto dvě skupiny? Oslovil vás projekt Garantovaného bydlení, který si klade za cíl rozšířit nabídku bytového fondu pro ohrožené skupiny obyvatel a zároveň usnadnit majitelům bytů v Praze 7 pronájem? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho poptávkového řízení.

Co u nás budete dělat?

Náplní vaší práce bude komunikace s majiteli/pronajímateli bytů a nájemníky, spolupráce na propojování pronajímatelů a potenciálních nájemníků, propagace programu Garantované bydlení, řešení smluv s dodavateli energií a převodu smluv na nájemníka, podpora v rámci procesu plnění garancí, komunikace s pojišťovací společností včetně vyřizování pojistného plnění, spolupráce s dalšími členy týmu, zejména s koordinátorem garantovaného bydlení.

 

Co od vás očekáváme?

 zkušenosti v jednání s majiteli bytů např. z prostředí realitní kanceláře
 komunikativnost
 prosociální cítění a schopnost empatie
 flexibilitu
 schopnost spolupráce v týmu
 proaktivní přístup
 pečlivost, samostatnost, spolehlivost
 znalost práce na PC – MS Office (Outlook, Excel, Word)
 SŠ s maturitou
 právní povědomí výhodou

 

Co vám nabízíme?

Spolupráci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ), 275 Kč/hod. na dobu určitou do 31. prosince 2025.

 

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů včetně strukturovaného životopisu je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu nebo e-mailem pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 10. května 2024.

Vznik pracovního poměru 1. června 2024 nebo dohodou. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit poptávkové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

 

Formuláře ke stažení:

Přihláška do výběrového řízení

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

 

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete ZDE.