Úřad Prahy 7 shání do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici matrikář/ka v Odboru správních agend. Bavilo by vás organizovat svatební obřady? Zajímá vás různorodá pracovní agenda, která občany provází od narození přes různé významné životní milníky? Máte zájem pracovat v dynamicky se rozvíjející městské části pro úřad s tak trochu jiným přístupem? Neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení.

Co u nás budete dělat?

Náplní vaší práce bude veškerá agenda související s výkonem státní správy na úseku matrik a státního občanství a realizace svatebních obřadů.

Co od vás očekáváme?

• střední vzdělání s maturitní zkouškou, vyšší odborné vzdělání nebo vzdělání v bakalářské studijním programu
  • znalost příslušné legislativy a praxe ve veřejné správě (praxe matrikářky/matrikáře)
  • osvědčení o vykonání zkoušky vydané krajským úřadem dle § 9 zák. 301/2000 Sb.
  • zkouška odborné způsobilosti výhodou
  • velmi dobrou znalost českého jazyka
  • úhledný a čitelný rukopis
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • komunikační a organizační schopnosti
  • vstřícný přístup ke klientům
  • vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci
  • flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • odpovědnost
  • ochotu dále se vzdělávat

Co vám nabízíme?

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástupní plat v 10. platové třídě. Po zkušební době osobní příplatek až do výše 100 % maximálního nástupního platu.

Platové ohodnocení, které roste spolu s vámi.

Širokou škálu benefitů, které přicházejí ve správný čas.

5 týdnů dovolené, na kterou nebudete chtít odjet.

Možnost dalšího vzdělávání, abyste se ve světě neztratili.

Práci v inspirativním kolektivu, kde se před nápady nezavírají oči.

Perspektivní zaměstnání, kde pomáháte měnit svět kolem sebe.

Jak se k nám dostanete?

Přihlášku a souhlas se zpracováním osobních údajů včetně strukturovaného životopisu, výpisu z evidence Rejstříku trestů ne staršího než 3 měsíce a ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání je možné osobně doručit v úředních hodinách do podatelny Úřadu MČ Praha 7 nebo zaslat na níže uvedenou adresu nejpozději do 2. 5. 2024.

Formuláře ke stažení :

Přihláška do výběrového řízení

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vznik pracovního poměru dohodou.

Městská část Praha 7

Úřad městské části Praha 7

Odbor personálních činností

U Průhonu 1338/38

170 00 Praha 7

Veškeré potřebné informace pro přihlášení do výběrového řízení naleznete ZDE.