Praha 7  \  Kalendář  \  Koncerty, Divadlo  \  Magická fontána

Magická fontána

uvodni fotka

Na Výstaviště se vrací příběh vizionáře Františka Křížka v představení Magická fontána. Křížkova fontána se stane dějištěm příběhu, který vypráví živelná show prostřednictvím vody, ohně a světla. Letos na diváky čeká navíc novinka – zapojení roje světelných dronů přímo do živého představení. Tanečníci a akrobaté vás vtáhnou do příběhu plného vynálezů, pokusů i pohádkových zázraků. Přibude ohňových i světelných efektů, které připravila umělecká skupina Pyroterra. Autorské představení doprovází hudba skladatele Juraje Kličky, ale také několik hudebníků, kteří jsou součástí hereckého ansámblu. Jednu z hlavních rolí ztvární violoncellistka Terezie Kovalová.

Po pěti letech návštěvníci zvonu uvidí i hlavní, více než třicetimetrovou trysku Křižíkovy fontány. První představení se v letošním roce odehraje 3. června, poslední pak 27. srpna.
www.magickafontana.cz

celý kalendář