Praha 7  \  Kalendář  \  Děti a mládež, Výstavy  \  Kreativní svět Radka Pilaře aneb výlet Rumcajse do 21. století

Kreativní svět Radka Pilaře aneb výlet Rumcajse do 21. století

INTERAKTIVNÍ VÝSTAVA

Výstava proběhne procházkou dosud nevystaveného a neobjeveného díla geniálního vizionáře Radka Pilaře spolu s nabídkou zažít si slavný les Řáholec, městečko Jičín ale i ateliér umělce všemi smysli.

Děti si vyzkouší život loupežníka, víly a přátel lesa Řáholce. Spolu s mapou výstavy si i dospělý návštěvník zažije ilustraci, animaci nebo nahlédne do pestrého života umělce, jehož tvorba daleko přesahuje slavné ilustrace knížek pro děti nebo animované filmy české kinematografie.

Realizace: CREATIVE WORLD a rodina Radka Pilaře

Výstava poputuje od listopadu 2018 do listopadu 2019 do dalších krajů ČR na přání rodiny Mistra Pilaře.

Informace o možnostech výstavy v dalších krajích, medializaci a vstupném: Helena Neumannová, neumannova@creativeworld.cz

www.creativeworld.cz

celý kalendář

4.