V sobotu 5. září 2020 se uskuteční v rámci akce Prague Harley Days organizovaná vyjížďka motocyklů po trase vedoucí po území městských částí Praha 1, 2, 7 a 8. V 10:30 hodin je plánován odjezd kolony – max. 800 účastníků – z areálu Výstaviště Praha v Holešovicích, příjezd zpět do areálu Výstaviště cca ve 12:00 hodin.

Trasa vyjížďky povede po komunikacích:

Za Elektrárnou, U Výstaviště, Dukelských hrdinů, Veletržní, Bubenská, Hlávkův most, Wilsonova, Václavské náměstí (otočka před Jindřišskou), Mezibranská, Žitná, Karlovo nám., Resslova, Masarykovo nábř., Smetanovo nábř., Křižovnická, Mánesův most, Klárov, nábř. Edvarda Beneše, Dukelských hrdinů, U Výstaviště.

V trase vyjížďky je povolen pohyblivý zábor komunikací, na dobu nezbytnou pro průjezd kolony budou komunikace postupně dočasně uzavírány. Akce je zajištěna asistencí Policie ČR, Městské policie hl. m. Prahy a pořadateli.