V sobotu 10. srpna 2019 v rámci festivalu Prague Pride projde po komunikacích Prahy 1 a 7 průvod účastníků festivalu, který omezí individuální i městskou hromadnou dopravu. Začátek průvodu je ve 12:30 hodin na Václavském náměstí.

Trasa průvodu:

Václavské náměstí, Na Příkopě, náměstí Republiky, Revoluční, Řásnovka, Klášterská, Dvořákovo nábřeží, náměstí Curieových, Čechův most, nábřeží E. Beneše.

Komunikace na trase průvodu budou postupně uzavírány, předpokládá se účast několika desítek tisíc osob, průvod bude mít zajištěnu asistenci Policie ČR a Městské policie hl. m. Prahy.

Změny v MHD:

Přibližně od 13:15 hodin do 14:45 hodin bude omezen provoz tramvají a autobusů v oblasti náměstí Republiky, Revoluční, Na Františku a Čechův most.

Podrobnosti jsou k dispozici na stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy, a.s.

Pořadatelem akce je spolek Prague Pride.