O prodlouženém víkendu 26. – 28. října 2019 bude Čechův most uzavřen pro dopravu ve směru od Dvořáková nábřeží k nábřeží Edvarda Beneše. Důvodem je oprava tramvajové trati, kdy bude obousměrně přerušen provoz tramvají mezi zastávkami Staroměstská – Čechův most.

Objízdné trasy pro automobilovou dopravu od 26. října od cca 06:00 hodin do 28. října do cca 18:30 hodin:

• směr Holešovice: Dvořákovo nábřeží – Na Františku – Hradební – Revoluční – Štefánikův most;
  • směr Klárov: Dvořákovo nábřeží – Na rejdišti – 17. listopadu – náměstí Jana Palacha – Mánesův most.

Změny tras tramvajových linek od 26. října od 0.30 hodin do úterý 29. října do cca 0.30 hodin:

Linky číslo 1793 budou v úseku Staroměstská – Čechův most odkloněny přes zastávku Malostranská.

Náhradní doprava:

Jako náhradní dopravu v úseku Staroměstská – Právnická fakulta lze využít pravidelnou autobusovou linku číslo 207.

Investorem opravy tramvajové trati je Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s.