Informujeme občany, že z důvodu opravy tramvajové trati bude od pondělí 26. listopadu 2018 (přibližně od 0.30 hodin) do pondělí 3. prosince 2018 (přibližně 0.30 hodin) obousměrně přerušen tramvajový provoz v úseku Výstaviště Holešovice – Nádraží Holešovice. V ulici U Výstaviště bude omezen také automobilový provoz.

Změny tras tramvajových linek

Linky číslo 6 a 94 budou v úseku Strossmayerovo náměstí – Maniny odkloněny přes zastávky Vltavská a Pražská tržnice.
Linka číslo 12 bude ve směru od Sídliště Barrandov ze zastávky Nádraží Holešovice odkloněna přes zastávky Trojská, Ke Stírce a Kobylisy do obratiště Vozovna Kobylisy, kde bude ukončena.
Všechny spoje linky číslo 17 budou vedeny pouze v trase Levského – Výstaviště Holešovice.
Linka číslo 93 bude v úseku Strossmayerovo náměstí – Nádraží Holešovice odkloněna přes zastávky Vltavská, Dělnická a Ortenovo náměstí.

Zavedena bude tramvajová linka 37

V denním provozu bude zavedena linka číslo 37, která zajistí náhradní dopravu v oblasti Holešovic. Pojede v trase Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí – Vltavská – Dělnická – Ortenovo náměstí – Nádraží Holešovice – Ke Stírce – Kobylisy – Vozovna Kobylisy (provoz v úseku Kobylisy – Vozovna Kobylisy v pracovní dny přibližně od 6.00 hodin do 19.30 hodin).

Náhradní autobusová doprava nebude zavedena.

Omezení automobilového provozu

Omezení se v ulici U Výstaviště dotknou také automobilové dopravy. Uzavřen je železniční podjezd z ulice Partyzánská a spojení do ulice Dukelských hrdinů funguje pouze jednosměrně směrem od Výstaviště. K Výstavišti se tak řidiči dostanou z ulice Bubenská.