Z důvodu rekonstrukce stropní desky ve stanici Florenc dochází od soboty 11. června 2022 od 4.30 do neděle 12. června 2022 do 23.59 (do ukončení provozu) k dočasnému přerušení provozu metra v úseku Vltavská – Hlavní nádraží.

Náhradní tramvajová doprava (v denním provozu)
Zavedeny jsou linky:

XC v trase Hlavní nádraží (v Opletalově ulici) – Masarykovo nádraží – Bílá labuť – Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) – Strossmayerovo náměstí – Výstaviště.

Linka 36 v trase Zvonařka – I. P. Pavlova – Karlovo náměstí – Václavské náměstí – Masarykovo nádraží – Bílá labuť – Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) – Výstaviště – Nádraží Holešovice – Kobylisy – Ládví – Sídliště Ďáblice (v úseku Kobylisy – Sídliště Ďáblice pouze vybrané spoje).

Pro oba směry se zřizují zastávky Vltavská na předmostí Hlávkova mostu a Hlavní nádraží v Opletalově ulici.

Informační leták ke stažení.

Aktuální informace na stránkách DPP.