Z důvodu opravy trati je od soboty 13. února 2021 (zahájení provozu) do neděle 14. února 2021 (ukončení provozu) přerušen obousměrně provoz metra na lince C mezi stanicemi Florenc – Ládví.

Náhradní tramvajová doprava

Jako náhradní doprava jsou v denním provozu k dispozici následující tramvajové linky:

• Linka XC v trase Sídliště Ďáblice – Ládví – Kobylisy – Trojská – Nádraží Holešovice – Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí – Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) – Těšnov – Florenc, odkud dále pokračuje jako linka číslo 24 směr Kobylisy.
  • Linka číslo 3 ve své pravidelné trase Březiněveská – Kobylisy – Bulovka – Palmovka – Invalidovna – Křižíkova – Florenc – Václavské náměstí – Karlovo náměstí – Nádraží Braník.
  • Linka číslo 24 zkrácená do trasy Březiněveská – Kobylisy – Bulovka – Palmovka – Invalidovna – Křižíkova – Florenc, odkud dále pokračuje jako linka XC směr Sídliště Ďáblice.

Ve vyloučeném úseku metra lze využít také ostatní pravidelné linky povrchové dopravy.

Změny v zastávkách tramvají

Zřizuje se v obou směrech zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu.

Změny v provozu autobusů

Linka číslo 140 je v úseku Palmovka – Prosek – Letňany – Fryčovická posílena.

Mapky a podrobnosti zde.