V pondělí 1. listopadu 2021 se u dolní brány Zámku Troja uskuteční již třetí ročník Dne pro Trojskou kotlinu. Na návštěvníky akce čeká nejen program pro děti a ochutnávka trojského vína, ale také se dozví, co se v Trojské kotlině podařilo doposud realizovat a jaké projekty ji ještě čekají v následujících letech.

Den pro Trojskou kotlinu 2021 s programem pro velké i malé:

• 15.30–16.30 urbanistická procházka na téma plánovaných proměn Trojské kotliny (setkání před jižní branou zámecké zahrady)
  • 15.30–18.00 výtvarná dílna Umění a zahrada (Eko-ateliér)
  • 17.00 slavnostní zahájení venkovní výstavy Trojská kotlina 2015–2030
  • 17.30 tanečně hudební vystoupení dvojice Aldana Duoraan a Loretta Lau
  • 18.00 posezení u trojského vína (Eko-ateliér)

Po celou dobu trvání akce bude na místě stánek s občerstvením nabízející místní produkty (MČ Praha-Troja a Metrofarm). Vstup zdarma.

FB Událost Den pro Trojskou kotlinu 2021

www.mctroja.cz | www.ghmp.cz/bio-troja | www.iprpraha.cz

Příměstský park Trojská kotlina byl založen a registrován v roce 2018 na základě společného memoranda o spolupráci, jako společná platforma městských částí (Praha 6, Praha 7, Praha-Troja, Praha 8) a Koalice pro řeky, podporovaná hlavním městem Prahou pro konkrétní spolupráci při revitalizaci říční krajiny a rozvoji Trojské kotliny.