archivní článek, informace již nemusí být aktuální


Farní charita Holešovice letos opět dělá radost dětem a seniorům, jejichž vánoční přání by se bez pomoci druhých nesplnila. Zapojit se můžete i vy. Na stránkách Farní charity a v sakristii kostela sv. Antonína na Strossmayerově náměstí jsou seznamy přání. Některé z nich stále čekají na svého Ježíška. Stačí jen vybrat si dárek, zapsat se do seznamu a zabalené dárky doručit do Farní charity (Dukelských hrdinů 16) do 7. 12. 2018  nebo sakristie kostela sv. Antonína do 9. 12. 2018.  Potřebné děti a seniory pomohl Farní charitě vytipovat sociální odbor Prahy 7.

Seznam vánočních přání dětí naleznete zde. U dárků, které ještě nemají své dárce, můžete zapsat své jméno přímo do tabulky. Zakoupený a zabalený dárek pak přineste do Farní charity Holešovice (Dukelských hrdinů 16, Praha 7) do 7. 12. 2018  nebo sakristie kostela sv. Antonína  do 9. 12. 2018.

Předání dárků se uskuteční v úterý 18. 12. 2018 od 17 do 20 hodin v prostorách Charity, kde bude připraveno i vánoční občerstvení.       

Farní charita Holešovice pomáhá také osamělým seniorům. Pro zakoupení dárků platí podobný scénář. Seznam potravinových balíčků naleznete zde. Seznam věcných darů je k dispozici v sakristii kostela sv. Antonína.

Farní charita Holešovice by touto cestou také ráda oslovila zručné cukrářky, zda by neupekly nějaké vánoční cukroví a také sto ozdobených perníčků, které by pracovníci charity věnovali svým klientům.

V případě zájmu se, prosím, obracejte na: Mgr. Jana Fajstavrová, ředitelka Farní charity Holešovice, Dukelských hrdinů 16, tel.731598990, charitap7@seznam.cz.

Děkujeme všem, kteří pomáháte!