archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Chtěli byste rozzářit oči dětí ze sociálně slabých rodin nebo vykouzlit úsměv na tváři osamělých seniorů? Již podesáté se podílíme na dobročinné akci Dárek pro každého Charity Praha-Holešovice – a vy se můžete také zapojit.

Také letos můžete udělat radost dětem ze sociálně slabých rodin, pro které je dárek od vás často jediný, který pod stromečkem najdou, nebo potěšit osamělé seniory. Desátý ročník projektu Dárek pro každého je tu! 

Jak můžete pomoct?

Na této stránce najdete seznam s dárky pro děti (seznam přání dětí poskytli zaměstnanci OSPOD MČ Prahy 7 a azylového domu pro matky s dětmi).

Zde najdete seznam s dárky pro seniory.

Dárek si prosím prostřednictvím seznamu zarezervujte, následně ho zakupte, zabalte a přineste do Charity (Dukelských hrdinů 16) nejpozději do 11. prosince 2023. Rádi bychom vás požádali, abyste pracovníky Charity informovali předem (e-mailem: charitap7@seznam.cz nebo telefonicky: 266 710 712), kdy dárek budete doručovat. Dárek bude možné také do Charity doručit každou sobotu v čase 11.00–12.30. Případně lze zaslat příslušný finanční obnos s identifikací dárku na č. ú. 2100235658/2010 a Charita dárek zakoupí za vás.

Děkujeme, že pomáháte!