archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Na Bubenském nábřeží probíhá další fáze úprav souvisejících s výstavbou Štvanické lávky a dalších koordinovaných akcí, jako je rekonstrukce kanalizace a vodovodu, úpravy komunikací, obnova povrchů, vybudování zvýšeného přechodu aj. Upozorňujeme řidiče, že od 12. 6. do 30. 6. 2023 dojde k uzavírce Bubenského nábřeží v úseku ul. Za Viaduktem – Argentinská. Objízdné trasy budou vedeny ulicemi Za Viaduktem a U Topíren.   

Výstavba zvýšeného přechodu pro chodce

V rámci aktuální rekonstrukce Bubenského nábřeží dochází k vybudování zvýšeného přechodu pro chodce na severozápadním nároží křižovatky s ul. Argentinská. V první etapě zde platí především omezení pro pěší, zejména pak došlo k uzavření stávajícího přechodu přes ulici k Argentinská. Pro cestu do tržnice je třeba využít tramvajového spojení na zastávku Holešovická tržnice.

V následující etapě v termínu 12. 6. 2023 – 30. 6. 2023 dojde k úplné uzavírce Bubenského nábřeží v úseku Za Viaduktem – Argentinská. Doprava z centra bude vedena do ulice U Topíren. V ulici Za Viaduktem ul. Za Viaduktem ve směru do centra bude provoz zachován ve dvou jízdních pruzích.

Více informací ZDE

 

Rekonstrukce Bubenského nábřeží před tržnicí

Nadále je platná uzavírka ul. Bubenské nábřeží v úseku Argentinská – Komunardů. Automobilová doprava je vedena po objízdné trase. V úseku Negrelliho viadukt – Argentinská je zábor odbočovacího pruhu ve směru jízdy ul. Komunardů. Ve směru jízdy ul. Argentinská jsou zachovány dva jízdní pruhy. Předpoklad dokončení prací je do konce srpna.

Objízdné trasy

směr Přístav Holešovice – Argentinská, Dělnická, Jankovcova, Tusarova, Bubenské nábřeží

směr Centrum – Dělnická, Argentinská

Více informací ZDE

 

Rekonstrukce kanalizace u Negrelliho viaduktu

Po dobu rekonstrukce kanalizace platí částečná uzavírka jízdního pásu v ul. Bubenské nábřeží v úseku Negrelliho viadukt – Argentinská ve směru z centra. Směr jízdy z Hlávkova mostu je veden do ul. Argentinská jedním jízdním pruhem ve vozovce. Směr jízdy z nábřeží Kapitána Jaroše je veden do ul. Argentinská po tramvajovém tělese a obslužné komunikaci na Bubenském nábřeží. Práce by zde měly být dokončeny do konce července.

Více informací ZDE