Chcete se účastnit tvorby zadání architektonických soutěží? Chcete s námi hlídat veřejný prostor? Chcete se podílet na koordinaci staveb jednotlivých investorů? Chcete si zkusit urbanismus v praxi? Chcete být členem týmu architektů v progresivní městské části?

Náš odbor rozvoje a péče o veřejný prostor ÚMČ Praha 7 hledá krátkodobou výpomoc v rozsahu cca 15-20 hodin týdně (duben až červen) s možností dlouhodobé spolupráce – pro více informací se můžete obrátit na vedoucí odboru Terezu Markovou: MarkovaT@praha7.cz

Hledáme studenty či absolventy Fakulty architektury s ukončeným min. Bc. vzděláním, kterého zajímá fungování města, vládne dobře slovem i písmem a nebojí se velkých výzev, ale i malého úředního šimla.