archivní článek, informace již nemusí být aktuální

Nezisková organizace Viet Up srdečně zve všechny tancechtivé na Česko-vietnamský ples 2019 s neopakovatelnou atmosférou. Ten se uskuteční v pátek 20. prosince v KD Domovina (Na Maninách 32) od 19:00 hodin. Těšit se můžete na předvánoční večer v rytmu dobré hudby a tance. Netančíte? Nevadí, taneční lektoři vás na místě naučí čtyři tance, které si následně budete moct vyzkoušet na parketu za doprovodu živé kapely. Vstupné dobrovolné.

A pro ty z vás, kteří chtějí protančit kecky, bude připravena noční diskopárty s českými i světovými (oldies i současnými) hity. Zváni jsou všichni! Přátelé, kolegové, partneři, sponzoři i lidé, kteří se jen zajímají o vietnamskou kulturu a chtějí se pobavit.

Jedná se o společenskou akci, tudíž je zapotřebí dodržet jistý dress code. Pánové ideálně oblek, ale černé kalhoty a košile také postačí. Dámy šaty, ale dáváte-li přednost společenským kalhotám a košili, nikdo vás vyhánět nebude.

FB Událost Česko – Vietnamský ples 2019


Viet Up, z.s. je nezisková organizace, která se zasazuje o lepší soužití a vzájemné pochopení mezi českou společností a vietnamskou diasporou v ČR.