EDIT: Následky nehody odstraněny. Provoz v křižovatce plně obnoven.

Dopravní nehoda (TRAM x nákladní automobil) vyžadující zásah technické složky (autojeřábu).

Z důvodu závažné dopravní nehody na křižovatce Argetinská x Plynární jsou zavedena následující dopravní opatření:

linka 6 je vedena obousměrným odklonem po trase … Maniny – Holešovická tržnice – Vltavská – Strossmayerovo náměstí – Nábřeží Kapitána Jaroše … a dále po své pravidelné trase
linka 12 je ze zastávky Strossmayerovo náměstí (od zastávky Sparta) vedena dále jako linka 17 směr Sídliště Modřany (řetězení linek 12/17)
linka 17 (vybrané spoje) je ze zastávky Strossmayerovo náměstí (z centra) vedena dále jako linka 12 směr Sídliště Barrandov (řetězení linek 12/17)
linka 201 je v úseku Nádraží Holešovice – Kuchyňka vedena po odklonové trase
do odvolání linka 201 neobsluhuje zastávky Jankovcova (v obou směrech)

Úsek Strossmayerovo náměstí – Výstaviště – Nádraží Holešovice je obsluhován pouze tramvajovou linkou 17.

Úsek Strossmayerovo náměstí – Vltavská – Dělnická – Maniny je obsluhován pouze tramvajovými linkami 1, 6, 14 a 25.

PŘEDPOKLAD OBNOVENÍ PROVOZU CCA V 18:00 HOD.

Více informací na stránkách DPP.