Upozorňujeme na opravu vodovodního řadu v ul. Milady Horákové, k níž došlo v důsledku havárie v pondělí 23. 5. v ranních hodinách. Během oprav je přerušen tramvajový provoz v úseku Strossmayerovo náměstí – Hradčanská, resp. Chotkovy sady (pouze v uvedeném směru).  Předpoklad ukončení oprav je v odpoledních hodinách.

Zavedení dopravní opatření:

·         linka 1, 12 a 25 jsou vedeny jednosměrně po odklonové trase … Strossmayerovo náměstí – Nábřeží Kapitána Jaroše – Čechův most – Chotkovy sady – Hradčanská … a dále po své pravidelné trase,

·         linka 8 a 26 jsou vedeny jednosměrně po odklonové trase … Dlouhá třída – Čechův most – Chotkovy sady – Hradčanská … a dále po své pravidelné trase.

Na objízdné trase vzniká zpoždění spojů cca 5 – 10 minut.

Další informace o mimořádné události, nebo dopravním omezení poskytuje telefonická Infolinka Dopravního podniku na čísle 296 19 18 17.