Z důvodu přeložky vrchního vedení v ulici Na Zátorách dochází od soboty 18. dubna 2020 (od 13.00 hodin) do pondělí 20. dubna 2020 (přibližně do 0.30 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Nádraží Holešovice – Dělnická.

Změny tras tramvajových linek

• Linky číslo 6 a 94 jsou v úseku Strossmayerovo náměstí – Dělnická odkloněny přes zastávky Vltavská Pražská tržnice.
  • Linka číslo 12 je ve směru z centra ze zastávky Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávku Veletržní palác do obratiště Výstaviště Holešovice.
  • Spoje linky číslo 17 standardně ukončené v obratišti Výstaviště Holešovice jsou prodlouženy do zastávky Kobylisy (nástupní zastávka Březiněveská).

Náhradní doprava

• V nepřetržitém provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X6 v trase Nádraží Holešovice – Ortenovo náměstí – Maniny.

Zdroj: DPP