Ve středu 6. června otevře své dveře veřejnosti společnost 7U s.r.o., která zajišťuje komplexní servis spojený se správou, provozem a údržbou domů, bytů i nebytových prostor na Sedmičce a také úklid a údržbu veřejných prostor.

Od 14 do 17 hodin se můžete dozvědět mnoho zajímavého o této firmě, jejímž jediným vlastníkem je Městská část Praha 7. Zjistíte, jak probíhají procesy ve správě nemovitostí, zároveň proběhne  prezentace úklidové techniky a systému úklidu v Praze 7. Přijďte se podívat do sídla firmy na adresu Komunardů 46. Vstup do firmy najdete přímo naproti vjezdu do Alzy v Holešovické tržnici.

Společnost 7U, s.r.o. byla založena za účelem zajištění správy nemovitostí MČ Praha 7 a tato náplň jí zůstala dodnes. Od roku 2015 firma vykonává také úklid veřejných prostranství. Od června 2017 zajišťuje úklid celé obytné zóny městské části Praha 7 a zároveň menších zelených ploch, které má MČ Praha 7 svěřeny do správy. Kromě kvality a vysoké frekvence úklidu je pro MČ Praha 7 důležitý sociální rozměr této aktivity, neboť mezi zaměstnanci je mnoho osob z ohrožených skupin obyvatel. Jejich zapojení má velký význam nejen v rovině pracovní, ale i z hlediska plné sociální reintegrace. Pomáhá jim postavit se na vlastní nohy a postupně najít pevné místo ve společnosti.

Od února 2017 společnost 7U, s.r.o. najdete na v ulici Komunardů 46, v tramvajovém oblouku mezi zastávkami Holešovická tržnice a novými bezbariérovými zastávkami Dělnická a Tusarova.

Úřední hodiny pro veřejnost:
pondělí a středa 9.00 – 12.00 hodin | 14.00 – 18.00 hodin
nebo operativně po předchozí telefonické dohodě.

Telefonní čísla:
Předpis nájmu 778 051 077