V Praze 7 probíhá hlasování v soutěži Nejlepší na Sedmičce. Podpořit oblíbené restaurace, kavárny, řemeslníky, obchody a další podniky na území sedmé městské části je možné do neděle 8. dubna. Do hlasování se lze zapojit na stránkách www.nejlepsinasedmicce.cz.  

 „Zbývá posledních pár dní, kdy mohou občané rozhodnout o výsledcích letošního ročníku soutěže Nejlepší na Sedmičce. Svým hlasováním může každý podpořit svou oblíbenou hospůdku, šikovného řemeslníka nebo také oddíl, kam chodí jeho dítě na kroužek. Zároveň tak doporučí ostatním, jaké podniky v Praze 7 stojí za to,“ uvedl radní Prahy 7 František Vosecký (Strana zelených).  

Soutěž odstartovala 1. března. Do 15. března občané nominovali podniky v celkem jedenácti kategoriích, jako jsou: Restaurace a bary, Kavárny a cukrárny, Potraviny, Volný čas, Řemeslníci aj. Nominováno bylo celkem 324 podniků.   

Do 8. dubna nyní probíhá hlasování, v rámci kterého lze podpořit až šest podniků v každé kategorii. 18. dubna se uskuteční slavnostní vyhlášení a ocenění nejúspěšnějších provozoven.

V každé kategorii obdrží první tři místa s nejvyšším počtem hlasů certifikát kvality, podle kterého zákazníci snadno poznají, že se jedná o nejlépe hodnocené podniky. První tři podniky v rámci celé soutěže získají poukazy na inzerci v časopise městské části Hobulet. S absolutním vítězem, který dostane nejvíce hlasů ze všech soutěžících, bude v Hobuletu připraven rozhovor.

Více o soutěži naleznete zde: www.nejlepsinasedmicce.cz