Staráte se a pečujete o dlouhodobě nemocného člena rodiny, maminku, tatínka, manžela, manželku, děti, partnera či partnerku? Chodíte do práce, po práci pečujete o své blízké a snažíte se to vše zvládnout? Hledáte radu, pomoc nebo informaci? Potřebujete se zorientovat v aktuální úpravě ošetřovného při péči o blízkou osobu? Nevíte, na koho se obrátit? V Praze 7 víme, že to pro vás může být hodně náročné. Rádi bychom vám v těchto nelehkých časech pomohli. 

V pondělí 30. 3. 2020 proto ve spolupráci s poradnou Starám se a pracuji zahajujeme pravidelné online chaty pro všechny, kdo jsou v situaci tzv. neformální péče. Následující termíny jsou k nalezení v článku Chat pro pečující s poradnou Starám se a pracuji.

V pondělí 30. 3. 2020 budou od 14 do 17 hodin na vaše otázky v online chatu odpovídat Mgr. Šárka Homfray, právní expertka poradny, a Mgr. Marie Havrlíková, expertka poradny pro sociální a zdravotní oblast. 

Stačí svůj dotaz vepsat do jednoduchého formuláře na stránkách: www.staramseapracuji.cz

Dotazy lze přes formulář posílat kdykoliv. 


V rámci spolupráce městské části Praha 7 s poradnou „Starám se a pracuji“ pro Vás budou každý týden v online chatu k dispozici experti a expertky poradny a budou Vám poskytovat podporu a poradenství v oblasti sociálních a zdravotních témat a služeb, odbornou psychologickou podporu, právní podporu anebo finanční poradenství pro předcházení a řešení rizik zadluženosti. Služeb poradny „Starám se a pracuji“ můžete využívat dlouhodobě, veškeré poradenství je bezplatné.